Izvor:
Telegraf

Vlasnik lokala u Novom Sadu D. S. (31) ranjen je danas u pucnjavi, saznaje "Telegraf.rs".
Njegovo stanje je stabilno.
Kako saznaje ''Telegraf.rs'' njega je upucao mladić djevojke koja radi kod D.S.
Istragu vodi Više javno tužilaštvo u Novom Sadu.
Prema poslednjim informacijama, policija je identifikovala napadača i očekuje se njegovo privođenje.
Najnovije
23
04
22
46
22
25
22
10
21
59
Trenutno na programu