Izvor:
Telegraf

Tijelo žene M.G. (62) nađeno je u stanu u Beogradu u fazi raspadanja.
Policiju i Hitnu pomoć pozvale su komšije jer nesrećnu žene nekoliko dana nisu ni vidjeli ni čuli.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, u ponedjeljak, naređena je obdukcija tijela.
Kako "Telegraf.rs" saznaje, najvjerovatnije se radi o prirodnoj smrti.
Najnovije
22
32
22
19
22
15
22
04
22
02
Trenutno na programu