Izvor:
ATV

U požaru koji je danas izbio na trafo stanici u Obilićevu izgorio je niskonaponski blok zbog čega je došlo do nestanka električne energije.
Na terenu je ekipa "Elektrokrajine", a električna energija bi trebalo da dođe do večeras.
Požar je lokalizovan, a kako nam je potvrđeno iz Vatrogasno-spasilačke brigade Banjaluka, nema povrijeđenih osoba.
Najnovije
18
16
18
13
17
56
17
53
17
43
Trenutno na programu