Izvor:
Telegraf

Državljanka Srbije S.L. uhapšena je danas u Crnoj Gori zbog vožnje auto-putem brzinom od 202 km na sat.
Ona je privedena sudiji za prekršaje, saopšteno je iz crnogorske policije na platformi Iks.
Državljanku Srbije su priveli službenici Mobilne jedinice saobraćajne policije.
Najnovije
Trenutno na programu