
Pedesetčetvorogodišnji vozač automobila austrijske registracije dobio je tromjesečnu zabranu vožnje kroz Hrvatsku i 1.530 evra kazne zbog upravljanja vozilom sa 2,48 promila alkohola u organizmu, saopštila je danas Policijska uprava sisačko-moslavačka.
Policija je vozača zaustavila kod Novske prije dva dana i do otrežnjenja je smješten u posebnu prostoriju nadležne policijske stanice, te je potom doveden pred nadležni Opštinski sud, koji ga je kaznio.

Još jedan pijani vozač /36/ otkriven je sinoć u Topuskom pola časa poslije ponoći, imao je u organizmu 2,20 promila alkohola, a potom je utvrđeno i da mu je istekla vozačka dozvola.

On je takođe zadržan u policiji i protiv njega slijedi optužni prijedlog nadležnom Opštinskom sudu.

Policija je juče u Sisku zaustavila četrdesetšestogodišnjaka koji je imao 1,54 promila alkohola u organizmu, te je kažnjen sa 1.500 evra, zabranom vožnje od tri mjeseca i šest negativnih bodova.
Najnovije
14
51
14
38
14
33
14
29
14
23
Trenutno na programu