
Svi članovi kluba odbornika SDS u Skupstini grada Doboja danas su istupili iz kluba te stranke i na narednim zasjedanjima će djelovati samostalno u oviru nezavisnog kluba.
Kako javlja novinar ATV-a, iz kluba je istupilo 11 odbornika.
"Danas je održana sjednica kluba SDS-a gdje je jednoglasno odlučeno da će svi odbornici danas istupiti iz kluba", rekao je Miloš Bukejlović potpredsjednik Skupstine grada Doboja.
Najnovije
10
54
10
52
10
43
10
21
10
18
Trenutno na programu