Izvor:
ATV

Vidim da je nelegalni Šmit bio u Briselu i razgovarao o evropskom putu BiH. Nije njegovo da razgovara o evropskom putu, već legalno izabranih predstavnika vlasti, rekao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.
"Čak i da je legalan visoki predstavnik, a nije, potpuno je apsurdno da on razgovara na tu temu", napisao je Dodik na društvenoj mreži "Iks".
Dodik je istakao da to pokazuje kako neozbiljan odnos imaju u Briselu prema ovom prostoru i toj priči o evropskom putu.
Najnovije
14
23
14
19
14
12
14
06
14
06
Trenutno na programu