Dodik: Apsurdno da Šmit razgovara o evropskom putu BiH

Izvor:

ATV

16.11.2023 13:20
Додик: Апсурдно да Шмит разговара о европском путу БиХ

Vidim da je nelegalni Šmit bio u Briselu i razgovarao o evropskom putu BiH. Nije njegovo da razgovara o evropskom putu, već legalno izabranih predstavnika vlasti, rekao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

"Čak i da je legalan visoki predstavnik, a nije, potpuno je apsurdno da on razgovara na tu temu", napisao je Dodik na društvenoj mreži "Iks".

Dodik je istakao da to pokazuje kako neozbiljan odnos imaju u Briselu prema ovom prostoru i toj priči o evropskom putu.

Podijeli: