Izvor:
ATV
Komentari:
0
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je ponosan na činjenicu da Srpska svakim danom napreduje i radi u interesu svojih građana.
„Ponosan sam jer Republika Srpska svaki dan radi i ne stoji. To vidim svaki put kada sam s našim narodom i osjetim snažnu želju ljudi da brane Srpsku u svakom pogledu“, poručio je Dodik.

Društvo
Uvođenje skrininga na postporođajnu depresiju u domove zdravlja u Republici Srpskoj
Dodik je podsjetio da je tokom protekle sedmice boravio u Moskvi, gdje je imao niz važnih susreta.
„Razgovarao sam sa ministrom inostranih poslova Sergejem Lavrovom i drugim visokim zvaničnicima Ruske Federacije. Dobio sam njihovu punu podršku našim naporima da odbranimo i ojačamo Republiku Srpsku“, napisao je Dodik na Instagramu.

Društvo
9 mj
0
Društvo
9 mj
0
Svijet
9 mj
0
Zanimljivosti
9 mj
0Najnovije
20
05
19
59
19
55
19
48
19
40
Trenutno na programu