Izvor:
ATV
Komentari:
1
Predsjednik Milorad Dodik danas je u posjeti Bijeljini razgovarao sa građanima na ulicama ovog grada.
Mnogi građani su mu prilazili da bi ga pozdravili i dali mu podršku za sve što čini u odbrani Republike Srpske.
''Bijeljina, grad dobrih i vrijednih ljudi. Drago mi je kroz razgovor s našim narodom čuti riječi podrške, rekao je predsjednik Milorad Dodik. To mi daje energiju da nastavim borbu za Republiku Srpsku!'', istakao je Dodik na Iksu.
Bijeljina, grad dobrih i vrijednih ljudi. Drago mi je kroz razgovor s našim narodom čuti riječi podrške. To mi daje energiju da nastavim borbu za Republiku Srpsku! pic.twitter.com/am7ihJKNQW
— Milorad Dodik (@MiloradDodik) October 22, 2025

Republika Srpska
8 mj
2
Republika Srpska
8 mj
1
Republika Srpska
8 mj
1
Republika Srpska
8 mj
0
Republika Srpska
8 mj
2
Republika Srpska
8 mj
4
Republika Srpska
8 mj
0
Republika Srpska
8 mj
2Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu