Izvor:
SRNA

Predsjednik Udruženja žena žrtava rata Republike Srpske Božica Živković Rajilić smatra vlasti Federacije BiH /FBiH/ uklanjanjem table sa natpisom da je Sarajevo moralo da napusti 157.000 Srba žele da sakriju istinu o progonu srpskog naroda iz tog grada.
- Nekome smeta istina da je iz Sarajeva protjeran toliki broj Srba. Neko to ne može da gleda, neće da prizna tu istinu i namjerno uklanja tablu da onaj ko prolazi kroz tu teritoriju, a nije sa ovih prostora, to ne vidi - rekla je Rajilićeva Srni.

Kantonalne vlasti u Sarajevu jutros su uklonile jednu od tabli sa natpisom "Dobrodošli u Istočno Sarajevo, grad 157.000 Srba koji su morali napustiti Sarajevo", nakon što je navodno ustanovljeno da se nalazi na području FBiH.
Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu