U Srpskoj rođeno 26 beba

12.07.2025 08:27
У Српској рођено 26 беба

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 26 beba, 16 dječaka i 10 djevojčica, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - osam, zatim u Doboju četiri, Bijeljini, Istočnom Sarajevu, Prijedoru po tri, Nevesinju dvije, po jedna beba u Foči, Trebinju, Zvorniku.

Додик: Једини инцидент у Поточарима направио је Шмит

Dodik: Jedini incident u Potočarima napravio je Šmit

U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i tri dječaka, u Doboju tri dječaka i jedna djevojčica, Bijeljini i Istočnom Sarajevu po dva dječaka i jedna djevojčica, Prijedoru tri dječaka, Nevesinju dva dječaka, Trebinju jedan dječak, Zvorniku i Foči po jedna djevojčica.

Мотор остао без горива: Шта је показала истрага о стравичној авионској несрећи

Motor ostao bez goriva: Šta je pokazala istraga o stravičnoj avionskoj nesreći

U Gradišci nije bilo porođaja.

Podijeli:

Tag :