Izvor:
Agencije

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić osudio je brutalne napade učesnika neprijavljenog skupa na Slaviji na pripadnike policije.
"Najoštrije osuđujem brutalne napade učesnike neprijavljenog skupa na Slaviji na pripadnike policije. Policija će preduzeti sve mjere za uspostavljanje javnog reda i mira, odbiti sve napade i primijeniti sva ovlašćenja da bi odbili napade, i uhapsiti sve koji su napali policiju", izjavio je ministar Dačić.
U Beogradu su noćas na nekoliko lokacija studenti u blokadi i građani koji ih podržavaju napali pripadnike policije.

Najnovije
21
57
21
44
21
30
21
20
21
03
Trenutno na programu