Izvor:
Kurir

Policija u Boru uhapsila je D. P. (37) iz Svilajnca i S. D. (25) iz Jagodine, koji se terete da su muškarca iz Bora napali elektrošokerom i oteli mu auto "pasat".
NJih dvojica su došli u Bor, navodno da bi kupili auto. Vlasnik “pasata” im je dozvolio probnu vožnju. Međutim, kada su izašli van grada, napali su ga elektrošokerom i ukrali mu kola, koja su odvezli u nepoznatom pravcu.
Policija ih je, međutim, ubrzo pronašla. Protiv njih je podneta prijava zbog razbojništva i određen im je pritvor do 48 sati.
Najnovije
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Trenutno na programu