Izvor:
Telegraf

Sjajne vesti upravo su stigle iz Indije - svi radnici koji su bili zarobljeni u urušenom tunelu u Indiji izvučeni su na slobodu, javlja Foks.
Prvobitno je objavljena fotografija koja prikazuje glavnog ministra države Puškara Damija i federalnog ministra VK Singa kako se sastaju sa prvim radnikom koji je spašen iz tunela - čije ime još nije saopšteno.
Podsjetim, tunel se urušio 12. novembra i 41 radnik je ostao zarobljen.
Danas su "rudari pacovi", koji su ručno kopali, uspjeli da dopru do njih.
Najnovije
12
35
12
21
12
20
12
16
12
10
Trenutno na programu