Netanjahu se otrovao hranom, oglasili se iz njegovog kabineta

Izvor:

Kliks

20.07.2025 16:09
Нетанјаху се отровао храном, огласили се из његовог кабинета

Izraelski premijer Benjamin Netanjahu oporavlja se nakon trovanja hranom, saopšteno je iz njegovog kabineta.

Nakon što su se pojavili izvještaji da je Netanjahu propustio jutrošnji sedmični sastanak kabineta, njegova kancelarija je objavila saopštenje u kojem se navodi da je bolestan i da će raditi od kuće naredna tri dana.

"Netanjahu se razbolio noćas i utvrđeno je da pati od upale crijeva i dehidracije, zbog čega prima infuziju", navodi se u saopštenju.

Словенац осумњичен за крађу 12 електричних бицикала у камповима

Slovenac osumnjičen za krađu 12 električnih bicikala u kampovima

U Netanjahuovom domu ga je pregledao doktor Alon Herško, direktor odjela interne medicine u Univerzitetskoj bolnici Hadasah – Ein Kerem. Herško je Netanjahuu dijagnostifikovao upalu crijeva nastalu usljed konzumiranja pokvarene hrane.

Netanjahu (75) posljednjih godina se borio sa zdravstvenim problemima. Njemu je ugrađen pacemaker 2023. godine, a prošlog decembra mu je uklonjena prostata nakon što mu je dijagnostikovana infekcija urinarnog trakta, prenosi Kliks.


Podijeli: