Izvor:
Agencije

Kamala Haris, američka potpredsjednica, koja je izgubila na predsjedničkim izborima u Sjedinjenim Američkim Državama obratila se javnosti nakon poraza od Donalda Trampa.
Haris se zahvalila svima koji su je podržavali tokom kampanje, porodici, aktuelnom predsjedniku Džou Bajdenu, timu koji je radio na njenoj kampanji izjavivši kako je sretna i zadovoljna načinom na koji je ona provedena.
Navela je i da je razgovarala sa Donaldom Trampom i da mu je poručila da će mu pomoći sa mirnim prenosom vlasti.
“Priznajem poraz, ali ne odustajem od borbe koju sam vodila u kampanji. Borbu za slobodu… To je borba od koje nikad neću odustati. Nikad neću odustati od Amerike u kojoj žene imaju izbor i u kojima se škole i ulice štite od oružja“, kazala je Haris.
Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu