
Oko 200 korisnika vladinih elektronskih servisa primilo je danas poruku da očekuju da će biti uhapšeni, za koju se ispostavilo da ju je greškom poslalo slovenačko Ministarstvo spoljnih poslova.
Naime, to Ministarstvo je samo testiralo masovno slanje poruka, koje će se koristiti tokom slovenačkog predsjedavanja Savjetom EU, a kako bi osobe koje su se prijavile za elektronsko praćenje događaja, obaveštavale o promjenama termina održavanja tih događaja, prenosi portal 24UR.
– Svi ćete biti uhapšeni – pisalo je u poruci koju je dobilo oko 200 korisnika, međutim 45 minuta kasnije korisnici su primili još jednu poruku sa izvinjenjem.
Kako je navedeno, radilo se o “ljudskoj grešci”.
Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu