Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Милица Дабовић пролази кроз праву агонију након што је остала без свог кућног љубимца, пса којег је чувала више од 15 година.
Бивша кошаркашица увијек је потенцирала своју љубав према животињама, те и не чуди што јој је овај губитак тешко пао.
Тим поводом, она се огласила на Инстаграму и са пратиоцима подијелила тугу.

БиХ
Усвојена информација: Ко је све добио накнаду од 1.000 КМ
"15 година као трен. Треба издржати ову бол, мрвица моја. Била си мој осмијех када сам највише патила", написала је неутјешна Милица уз фотографију свог љубимца.
Њени пратиоци и пријатељи су се солидарисали са њеним болом, па су јој у коментарима писали поруке подршке и остављали тужне емотиконе.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Сцена
2 мј
0
Сцена
2 мј
0
Сцена
2 мј
0
Сцена
2 мј
0Најновије
19
50
19
48
19
43
19
40
19
24
Тренутно на програму