Извор:
Б92

Javnost je već uveliko upućena u to da Novak Đoković boravi u Crnoj Gori, a jutros su ga ugostili i na Žabljaku.
Da srpski teniser puni baterije pokazuje i njegovo kretanje ovih dana koje je pod budnim okom cijele Crne Gore, ali i medija u regionu.
Na Fjesbuk stranici su članovi grupe "Durmitorksa inicijativa" ugostili srpskog tenisera, gdje su ga dočekali sa pravim šampionskim doručkom, rakijom i ovalom pršute.
"Sa Novakom je obavljen razgovor o mogucnosti ulaganja na Žabljak i perpektivi ovog zimskog centra", naveli su u objavi.
Најновије
13
21
13
19
13
14
13
11
13
07
Тренутно на програму