Подијели:
U ulici Ive Andrića u Banjaluci danas se srušilo stablo. Na svu sreću nema povrijeđenih.
Stablo je palo na saobraćajnu traku.
Na mjestu događaja su komunalna inspekcija, vatrogasci i radnici preduzeća Tamaris.
stablo
Најновије
22
58
55
50
37
32
Тренутно на програму
Стање на граничним прелазима