
Почео је састанак владајуће коалиције на нивоу БиХ у Сарајеву.
У згради Парламентарне скупштине Босне и Херецеговине у Сарајеву окупили су се чланови тројке, СНСД-а и ХДЗ-а.
Посљедњи сусрет тројка, СНСД и ХДЗ имали су прије десет дана у Источном Сарајеву, када су једни за друге имали само ријечи хвале због спремности на одустајање од власититих политичких одлука у сврху убрзања европског пута БиХ.
Данашњи састанак се одржава уочи сједнице Савјета министара БиХ која је заказана за 16 сати.
Најновије
20
22
20
20
20
10
20
05
20
05
Тренутно на програму