Извор:
Агенције

Након почетка наплате претплате за коришћње платфоме Икс (бивши Твитер), власник и извршни директор те компаније огласио се са новим информацијама на ту тему.
Илон Маск је открио план о увођењу двије врсте претплате, од којих би једна била јефтинија, а друга скупља.
Обје би корисницима дале све могућности, с тим што би прва садржаје приказивала без уклањања огласа, док би претплатницима скупље тарифе огласи били уклоњени.
Колики би био мјесечни износ ових претплата и шта би се оне тачно подразумијевале, нити је познато, нити је сам Маск открио.
"Основна" претплата на Икс, у износу од једног долара годишње, већ је уведена свим новим корисницима на Новом Зеланду и Филипинима, са циљем да се "смањи број ботова и спам профила".
Они нови корисници који не желе да је плате, моћи ће само да читају и прегледају објављене садржаје других корисника, али не и да "активно учествују", односно да само објављују садржаје на платформи.
Two new tiers of X Premium subscriptions launching soon.
— Elon Musk (@elonmusk) October 20, 2023
One is lower cost with all features, but no reduction in ads, and the other is more expensive, but has no ads.
Најновије
11
27
11
26
11
20
11
11
11
03
Тренутно на програму