Извор:
АТВ

Народни митинг "Бранимо Српску", на којем ће говорити највиши званичници Републике Српске, биће одржан у Бијељини у четвртак, 16. новембра.
Градски одбор СНСД-а Бијељина поручио је да је Република Српска брутално нападнута и да се њене институције налазе под до сада невиђеним притисцима од нелегалног и лажног високог представника Кристијана Шмита.
Народни митинзи "Бранимо Српску" одржани су већ у Градишци, Приједору, Добоју, Зворнику и Требињу.
Најновије
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Тренутно на програму