Народни митинг "Бранимо Српску" у Бијељини 16. новембра

Извор:

АТВ

09.11.2023 22:12
Народни митинг "Бранимо Српску" у Бијељини 16. новембра

Народни митинг "Бранимо Српску", на којем ће говорити највиши званичници Републике Српске, биће одржан у Бијељини у четвртак, 16. новембра.

Градски одбор СНСД-а Бијељина поручио је да је Република Српска брутално нападнута и да се њене институције налазе под до сада невиђеним притисцима од нелегалног и лажног високог представника Кристијана Шмита.

Народни митинзи "Бранимо Српску" одржани су већ у Градишци, Приједору, Добоју, Зворнику и Требињу.

Подијели: