Извор:
СРНА

Више села на подручју источне Херцеговине остало је данас без електричне енергије усљед невремена које је захватило ову регију, речено је у предузећу Електрохерцеговина.
Из овог предузећа кажу да су од јутрос без струје билећко село Дивин, Чемерно и Наданићи у Гацку и невесињско село Зијемља, те да се ради на отклањању кварове.
Директор предузећа Херцеговина путеви, Мишо Шћепановић рекао је да на свим магистралним и регионалним путевима због невремена у Херцеговини мјестимично има одрона, па је успорен саобраћај, а путне службе су на терену и отклањају одроне.
Он је додао да се због тога возачима препоручује да брзину прилагоде условима на путу.
Најновије
11
20
11
18
11
12
11
09
11
02
Тренутно на програму