
Возач аутомбила голф два чији су иницијали С.М. из Зворника пријавио је зворничкој Полицијској станици да му се на магистралном путу Зворник-Милићи у мјесту Јошаница данас запалио и изгорио аутомобил.
Припадници Професионалне ватрогасне јединице Зворник угасили су пожар на аутомобилу.
Полиција је, након пријаве власника возила око 11 часова, изашла на лице мјеста и сачинила службену забиљешку.
У Полицијској управи Зворник новинарима је речено да увиђај није вршен јер у овом случају није било кривичног дјела.
Очевици кажу да се аутомобил запалио, вјероватно, због квара на инсталацијама.
Најновије
18
58
18
58
18
37
18
32
18
22
Тренутно на програму