Извор:
Агенције

U popodnevnim satima teretno motorno vozilo udarilo je i uništilo naplatnu kućicu na ulazu na auto-put Doboj - Banjaluka u mjestu Kladari.
Iz Policijske stanice Doboj potvrđeno je da je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj je počinjena materijalna šteta.
S obzirom na to da nema povrijeđenih, nemaju više detalja o nesreći.
Prema fotografijama sa mjesta događaja vidi se da je manji kamion učestvovao u saobraćajnoj nezgodi.
On je svojim teretom zakačio naplatnu kućicu na ulazu na auto-put i tako je u potpunosti uništio.
Најновије
14
02
13
51
13
37
13
36
13
22
Тренутно на програму