Мушкарац преминуо на гробљу

Извор:

Телеграф

18.11.2023 12:50

Мушкарац средњих година преминуо је данас на гробљу у Београду, сазнаје "Телеграф".

Према информацијама поменутог портала, смрт га је затекла на улазу у Бежанијско гробље.

Њему је рађена реанимација, али без успјеха.

Подијели: