Извор:
АТВ

У бањалучком насељу Ребровац данас је дошло до судара два аутмобила, ситроена и опела.
До незгоде је дошло на раскрсници Булевара Војводе Степе Степановића и улице Војислава Ђеде Kецмановића.
Није познато да ли има повријеђених у овом удесу.

Саобраћај се на поменутој дионици одвија отежано.
Полиција је на терену и врши увиђај.
(Фото: Принтскрин Глас Српске)
Најновије
11
27
11
26
11
20
11
11
11
03
Тренутно на програму