Тинејџер избо вршњака након свађе

15.02.2024 18:41
Тинејџер избо вршњака након свађе

Тинејџер (14) је послије вербалне свађе са вршњаком насрнуо, највјероватније, ножем на њега.

Све се одиграло у Београду, а том приликом му је задао убоде због којих је повријеђени превезен у Ургентни центар.

Петнаестогодишњак је приведен у полицију у пратњи родитеља, пише Телеграф.

Подијели: