Извор:
Агенције

Kada su zaposleni u jednom splitskom restoranu primijetili zmiju, odmah su pozvali vatrogasce.
Pripadnici vatrogasne službe Žrnovnica izašli su na teren, intervenisali u spasavanju zmije i utvrdili da nije otrovnica.
Dobili su dojavu da se u pomoćnom objektu lokalnog restorana nalazi zmiji neotrovnici i odmah su intervenisali, prenose mediji.
Fotografija vatrogasca je završina na društvenoj mreži Fejsbuk, vatrogasac je držao zmiju i pozirao sa osmijehom na licu.
Најновије
08
28
08
25
08
16
08
13
08
12
Тренутно на програму