Komentari:
0
Premijer Republike Srpske Savo Minić zahvalio je medijima za praćenje rada Vlade Srpske, čijem se sazivu bliži prvih sto dana rada.
Minić je tim povodom u Administrativnom centru Vlade organizovao prijem za medijske radnike.
"Onog momenta kada smo predstavili plan rada za prvih sto dana zamolio sam vas da to pratite i pitate šta vas interesuje. Cijenim vaš rad", rekao je Minić na prijemu za predstavnike medijskih kuća.
On je medijima zahvalio za korektnu saradnju.

Društvo
6 mj
0
Društvo
6 mj
0
Društvo
6 mj
0
Društvo
6 mj
0Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu