Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Gradiška policija uhapsila je D.L. i B.O. iz Banjaluke zbog sumnje da su počinili krivično djelo ugrožavanje sigurnosti.
”Oštećeni je juče u 17.40 časova prijavio da su mu D.L. i B.O. upućivali prijetnje po život i tijelo”, saopštila je PU Gradiška.
Dodaju da je o svemu obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji je naložio da se po kompletiranju predmeta protiv osumnjičenih lica dostavi izvještaj o počinjenom krivičom djelu.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Hronika
1 mj
0
Hronika
1 mj
1
Hronika
1 mj
0
Hronika
1 mj
0Najnovije
18
19
17
59
17
57
17
52
17
34
Trenutno na programu