Izvor:
Avaz
Komentari:
0
Saobraćajna nezgoda dogodila se večeras na raskrsnici kod zgrade Ambasade SAD u Sarajevu, a o policija je na terenu i poduzimana mjere i radnje iz svoje nadležnosti.
"Bila je saobraćajna nezgoda. Kolege rade službenu radnju oduzimanja jednog vozila", rečeno je za Avaz iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.

Scena
Svastika više ne može da ćuti: Darko i Kaća su izgledali jezivo nakon udesa
Kako navodi sarajevski portal, riječ je o vozilu BMV X6.

Hronika
9 mj
0
Hronika
9 mj
0
Hronika
9 mj
0
Hronika
9 mj
0Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu