Izvor:
Kurir

Veliki skandal desio se na Kosovu i Metohiji, a u centru pažnje bili su navijači Trepče.
Navijači KK Trepča, iz lažne i nepriznate tvorevine tzv. Kosovo namjeravali su da na utakmici protiv Sigala iz Prištine istaknu skandalozan transparent koji veliča pogibiju Srba u Banjskoj prošle nedjelje.

Na morbidnom transparentu nalazili su se obješeni Srbi, pravoslavno groblje, ali i tenk iz kojeg kulja dim nalik na mapu Srbije, kao i poruka:
- Koliko god puta priđete Kosovu, toliko grobova ćete sebi da iskopate.
Policija tzv. Kosova je reagovala i uklonila sporan transparent, ali su se fotografije istog pojavile na društvenim mrežama.
Ovim povodom oglasio se Aleksandar Arsenijević iz "Srpskog opstanka" koji se zapitao da li će ovaj slučaj dobiti nastavak i hoće li neko biti sankcionisan.
Najnovije
22
19
22
15
22
04
22
02
21
39
Trenutno na programu