Извор:
Телеграф

Репер Аднан Никшић, познатији као Сајфер појавио се први пут у јавности након пуцњаве у Сарајеву.
Он је само три дана након што је упуцан у ногу, када је изгубио доста крви, одлучио да настави са послом.
Тако се синоћ, 23. јула, појавио на заказаном наступу, са штакама, у пратњи супруге и неколико чланова евоје екипе, а на бини је све вријеме сједио на столици.

Његова супруга је открила да је могао да изгуби ногу, јер је изгубио доста крви:
- Ни ја нисам могла да повјерујем да ће моћи да наступа, а камоли да све људе испоштује за слике - написала је Сајферова супруга, а затим додала:
- Додаћу да је примљен у Хитну са опсежним губитком крви усљед простријелне ране и притиском 50/60, значи једна нога кренула на други свијет - написала је.

Иначе, репер Сајфер је 21. јула, рањен из ватреног оружја у Сарајеву.
Репер је био збринут у болници.
Сајферу су пријетње почеле да стижу прије двије недјеље, али идентитет тих особа још увијек није познат.

Најновије
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Тренутно на програму