Учесник Задруге поздравио Острог, па пао са столице

Извор:

Агенције

02.10.2023 08:53
Учесник Задруге поздравио Острог, па пао са столице

Задругар Урош Станић сједио је у дворишту са Марком Јањушевићем и Менсуром, те им се похвалио како га Црногорци посебно воле.

Ипак, он је поред поздрава за Црну Гору упутио у поздрав манастиру Острог, након чега су се Јањуш и Менсур блиједо погледали.

АТВ од данас на ћирилици: Представљен нови лого и идентитет

АТВ од данас на ћирилици: Представљен нови лого и идентитет

- Поздрав за манастир Острог, поздрав за Црну Гору – рекао је он, док га је Јањуш гледао, па потом упитао:

- Поздрав за манастир Острог? - упитао је.

Одмах након ове изјаве, Урош је пао са столице, што је задругаре насмијало до суза.

Подијели: