
Камера на аутомобилу забиљежила је бизарну саобраћајну несрећу у којој је дијете испало из возила, да би га потом ударила два ауто.
Видео је снимљем 17. октобра, у поподневним сатима, али немамо информацију гдје се инцидент догодио.

На почетку, видимо како је дијете испало из возила насред улице, а корисници друштвених мрежа спекулишу да није било везано појасом.
Чим се подигло на ноге дијете је “очешао” бијели четвороточкаш, а неколико секунди касније на њега је налетио црвени џип.

Упозоравамо да кадрови могу бити узнемирујући за поједине читаоце, а дјелује да је дијете остало неповријеђено иако је одбачено два метра послије ударца.
Kорисници су шокирани и већим дијелом криве родитеља/возача, јер вјерују да није обезбиједио дијете на задњем сједишту.
Епилог приче остаје непознат, па самим тим ни да ли је претрпјело неке озбиљније повреде.
Најновије
23
04
23
01
22
52
22
48
22
44
Тренутно на програму