Коментари:
0
Два аутомобила учествовала су у стравичној саобраћајној несрећи која се синоћ догодила у Источном Сарајеву.
На једном од аутомобила причињена је велика материјална штета.
Саобраћај је на дионици гдје се догодила незгода био потпуно обустављен, а интервенисали су и ватрогасци.
Најновије
12
57
12
55
12
49
12
43
12
29
Тренутно на програму