Еуро 24

ГООООООЛ! Лука Јовић погађа за Србију!!!

• 20.06.2024. 16:54

Србија је у 95. минуту меча ремизирала (1:1) са Словенијом, а наду за пролазак групне фазе Србији је дао Лука Јовић након корнера. Лука Јовић погодио је у 95. минуту за изједначење са Словенијом и барем неку шансу за пролазак даље Србији!

Србија можда није заслужила побједу, али сигурно нису заслужили ни пораз. Вршили су пресинг до краја, али све је било неуспјешно. Облак је имао доста среће када је Митровић погодио пречку, али је словеначки голман био и опрезан на голу.

Притисак је уродио плодом након посљедње акције Србије. Лопта је завршила у корнеру, а у шеснаестерцу се нашао и голман Рајковић.

Лопта је прелетјела све и на другој стативи стигла до Луке Јовића који је спасио Србију сигурног испадања.

• 22:15 Вечерње вијести

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 22:30 Серија: 1992 (16+)

''Серија: 1992 (16+)

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 00:05 Ноћни програм