Извор:
Б92

Британски кошаркаш Квин Елис нови је члан Олимпије, саопштио је милански клуб.
Како је саопштено, 22-годишњак рођен у Шефилду је са челницима Олимпије потписао уговор до јуна 2027. године.
Британац је претходне двије сезоне играо за Тренто, а прошле је просјечно биљежио 10,3 поена уз 5,2 асистенције и 4,4 скокова у Серији А где је проглашен за најбољег младог играча.
Био је МВП Ф8 Купа Италије са просјеком од 12,3 поена уз 8 асистенција и 6,3 скокова на путу Трента до трофеја.
Елис је друго појачање миланског клуба за сљедећу сезону, после доласка Марка Гудурића из Фенербахчеа, преноси б92.
Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму