
Košarkašice "Orlova" naredne sezone igraće WABA ligu.
"To je prilika koja ne smije da se propusti i drago mi je da ćemo nakon dugo vremena opet ugostiti najbolje ekipe iz regiona", rekao je gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić, koji je dodao da je grad u potpunosti stao iza "Orlica" i podržaće ih finansijski sa 50 hiljada KM.
ZKK "Orlovi" su vicešampionke BiH dok su u kadetskoj i juniorskoj kategoriji prvaci BiH.
Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму