Извор:
СРНА
Коментари:
0
Српска атлетичарка Адриана Вилагош освојила је друго мјесто у Финалу Дијамантске лиге у Цириху у дисциплини бацање копља резултатом 62,96 метара.
Вилагош је најбољи хитац остварила у трећој серији.
Прво мјесто освојила је Гркиња Елина Ценго са 64,57 метара, док је трећа била Жо-Ен Ду Плеси из Јужне АФрике са 62,26, пренио је Тањуг.
Српску алтлетичарку очекује наступ на Свјетском првенству у Токију, које ће се одржати од 13. до 21. септембра.

Србија
9 мј
0
Занимљивости
9 мј
0
Друштво
9 мј
0
Република Српска
9 мј
0Најновије
08
17
08
16
08
15
08
11
07
58
Тренутно на програму