Извор:
АТВ

Rukometašice banjalučkog Borca u polufinalu Kupa Republike Srpske igraće protiv Leotara iz Trebinja, dok će u drugom meču igrati Knežopoljka (Kozarska Dubica) i Mira (Prijedor).
Ovako je odlučeno žrijebom koji je danas obavljen u prostorijama Rukometnog saveza Republike Srpske kojim je rukovodio komesar za takmičenje Zoran Anušić.
Završni turnir biće odigran 24.maja u Banjaluci, a pobjednički pehar brane rukometašice Borca.
Најновије
22
38
22
32
22
19
22
15
22
04
Тренутно на програму