Извор:
Агенције

Најбољи тенисер свијета, Новак Ђоковић, још једном је прихватио "рат" са публиком у Паризу.
Након што је освојио први сет у четвртфиналу против Холгера Рунеа, Новак је гестом поручио публици: "Хајде сада да вас чујем!".
То се догодило након што је на старту меча Ђоковић имао проблем са навијачима.
У петом гему првог сета судија је опоменуо појединце да не користе блиц на телефонима, а то се није свидјело присутнима који су одговорили звиждуцима у тренуцима када се Новак српемао за сервис.

Када је Србин коначно одсервирао, током поена, односно пред његов смеч, мушкарац са трибина је гласно викнуо.
Ђоковић је освојио поен, а онда је упутио оштар поглед према том дијелу трибина.
Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму