Извор:
Б92

Огњен Јагровић нови је првак Србије у сенироској конкуренцији.
Јагровић је у финалу био бољи од Марка Милетицког 6:1, 6:3.
Трећа мјеста су припала су полуфиналистима, Александру Жикићу и Борису Стојановићу.
У дубл конкуренцији шампионске ловорике понијели су Милош Вучковић и Јован Ћирковић.
Првенство је одиграно у Нишу, на теренима Тениске академије Живковић (ТАЖ).
Чека се Првенство Србије за сениорке, преноси б92.
Најновије
09
21
09
21
09
18
09
12
09
05
Тренутно на програму