Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
На пожаришту на депонији Уборак код Мостара јутрос нема ватре, али постоје џепови из којих избија дим, речено је у мостарској Професионалној ватрогасној јединици.
Како је објашњено, дим избија на мјестима на којима је пожар јуче загушиван пијеском и муљем.

Економија
Колико БиХ губи новца због илегалних ИПТВ сервиса
Из Ватрогасне јединице наводе да је ријеч о локалитету на којем је јуче избио нови пожар настао паљењем гума на одлагалишту старих аутомобилских гума, непосредно уз депонију комуналног отпада на којој је пожар локализован у уторак, 23. јуна.
На Уборку су ноћас дежурали ватрогасци и полиција, а дим и неугодан мирис и јутрос се осјете на подручју Мостара, али у мањем интензитету него претходних дана.
Градоначелник Мостара Марио Кордић изјавио је јуче да је наређена евакуација становника који живе у близини мостарске депоније.

Друштво
Пацијент из Бањалуке хеликоптером транспортован у Београд: Доктори на ВМА извели чудо
Он је рекао да је пожар који је избио у уторак увече подметнут и да су у истрагу укључени тужилаштво и полиција.
(СРНА)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Србија
1 ч
0
Хроника
1 ч
0
Свијет
1 ч
0
Хроника
2 ч
0
Градови и општине
1 д
0
Градови и општине
1 д
0
Градови и општине
1 д
0
Градови и општине
1 д
0Најновије
10
22
10
21
10
18
10
12
10
08
Тренутно на програму