Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Права драма одиграла се у београдском насељу Раковица, 22. јуна око поноћи, када је малољетни Ф. Ж. (17) тешко повријеђен након што га је непознати мушкарац напао и убо ножем у руку.
Тинејџер је хитно оперисан и тренутно се опоравља, сазнаје Телеграф.рс.

Хроника
Инцидент у Сарајеву: Мушкарац испао из аута током вожње у колони
Према информацијама, седамнаестогодишњак је у тренутку напада био у парку са својим другом. У једном моменту, из мрака им је пришао непознати мушкарац и пријетећим тоном тражио новац.
"Малољетник је одговорио да нема пара. Одмах након тога, нападач је извукао нож, насрнуо на њега и убо га у руку, а потом побјегао у непознатом правцу", открива извор близак истрази.
Да ситуација буде још драматичнија, рањени тинејџер је почео обилно да крвари. Његов друг је показао невјероватну присебност у тренуцима панике - скинуо је своју мајицу и чврсто подвезао руку Ф. Ж. како би зауставио крварење до доласка љекара.

Друштво
АМС издао упозорење за возаче
На лице мјеста убрзо је стигла екипа Хитне помоћи, која је повријеђеног младића, у пратњи мајке, превезла у болницу где је хитно подвргнут операцији.
О овом језивом инциденту одмах је обавијештено Друго основно јавно тужилаштво у Београду, а полиција ради на идентификацији и проналаску нападача.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Свијет
2 ч
0
Свијет
2 ч
0
Свијет
2 ч
0
Регион
2 ч
0Најновије
10
08
10
05
10
02
09
57
09
56
Тренутно на програму