Петоро повријеђених у тешкој несрећи на ауто-путу

24.06.2026 14:31

Коментари:

0
Полиција Србија
Фото: МУП Србије

Пет особа повријеђено је данас у саобраћајној несрећи код Инђије када је комби ударио у прикључно возило путарског предузећа.

Несрећа се догодила око 10.40 часова на ауто-путу Нови Сад-Београд, односно на дионици у близини моста код Бешке, преносе медији.

hitna pomoc

Познато стање дјечака ког је прегазио трактор: Наредни сати су пресудни

Троје повријеђених је преузела екипа Хитне помоћи из Инђије, а двоје је превезено у Клинички центар Војводине у Новом Саду.

Ријеч је о двојици мушкараца, од којих један има вишеструке повреде и контузије, док је други задобио лакше повреде.

(СРНА)

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: