Ђоковић се повукао турнира у Лондону

24.06.2026 15:30

Коментари:

0
Новак Ђоковић у финалу Аустралијан опена
Фото: Танјуг/АП

Из Лондона је стигла лоша вијест - Новак Ђоковић се повукао са турнира у Харлингем клубу.

Ради се о турнири егзибиционог карактера који би српском тенисеру послужио као посљедња припрема за Вимблдон.

Ђоковић је у среду требало да игра против Карена Хачанова, али је непосредно прије тога дошло до битне промјене.

Иако јавности није познато због чега је Новак одустао од играња у поменутом лондонском клубу, ова вијест може да нам укаже на одређене проблеме које српски тенисер има.

Наравно, остаје могућност да Ђоковић само жели да остане што свежији и да у таквом стању дочека почетак Вимблдона.

(Курир)

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: