Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Из Лондона је стигла лоша вијест - Новак Ђоковић се повукао са турнира у Харлингем клубу.
Ради се о турнири егзибиционог карактера који би српском тенисеру послужио као посљедња припрема за Вимблдон.
Ђоковић је у среду требало да игра против Карена Хачанова, али је непосредно прије тога дошло до битне промјене.
Иако јавности није познато због чега је Новак одустао од играња у поменутом лондонском клубу, ова вијест може да нам укаже на одређене проблеме које српски тенисер има.
Наравно, остаје могућност да Ђоковић само жели да остане што свежији и да у таквом стању дочека почетак Вимблдона.
(Курир)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
16
41
16
39
16
22
16
17
16
11
Тренутно на програму