Инцидент у Сарајеву: Мушкарац испао из аута током вожње у колони

25.06.2026 08:18

Коментари:

0
Аутомобил полиције ФБиХ
Фото: АТВ БЛ

У Сарајеву је дошло до саобраћајне незгоде у којој је повријеђена једна особа, преноси Аваз.

До незгоде је дошло у вечерњим часовима, када су се у појединим дијеловима града формирале непрегледне колоне возила након фудбалске утакмице, а управо у тим гужвама десио се инцидент.

"Једна особа је повријеђена и пребачена на указивање љекарске помоћи", потврђено је за портал Аваза из Оперативног центра МУП-а Кантона Сарајево.

Према незваничним информацијама овог портала, наводно је ријеч о навијачу који је испао из возила током вожње у слављеничкој колони.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: