Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
У Сарајеву је дошло до саобраћајне незгоде у којој је повријеђена једна особа, преноси Аваз.
До незгоде је дошло у вечерњим часовима, када су се у појединим дијеловима града формирале непрегледне колоне возила након фудбалске утакмице, а управо у тим гужвама десио се инцидент.
"Једна особа је повријеђена и пребачена на указивање љекарске помоћи", потврђено је за портал Аваза из Оперативног центра МУП-а Кантона Сарајево.
Према незваничним информацијама овог портала, наводно је ријеч о навијачу који је испао из возила током вожње у слављеничкој колони.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
09
32
09
30
09
21
09
21
09
18
Тренутно на програму